donderdag 27 november 2025

Kerstkaart week 48/52 WTC

 Deze week wordt er hier in huis geklust aan de badkamer, waardoor ik niet in mijn hobbykamer kan. Daarom voor 52WTC een kaartje dat al klaar was:
En in alle hectiek was ik ook nog vergeten hem klaar te zetten... maar net op tijd aan gedacht!
De gebruikte materialen zijn van Marjolein Zweed en de Adventskalender van Marianne Design van een paar jaar terug.

Dit jaar heeft mijn zus voor mij een creatieve adventskalender bedacht, niet met spullen, want ze vindt dat ik die genoeg heb (hoe komt ze daar nou bij? 😉) maar met opdrachtjes om te doen. Ik ben heel erg benieuwd wat ze allemaal verzonnen heeft. Ze is zelf wel heel creatief qua ideeën, maar absoluut geen handwerker of kaartenmaker, helaas. Jullie gaan er nog van horen! Ik moest van haar wel de pakketjes van Colien en GerJanne die ik de afgelopen maanden won laten liggen tot de Advent, dus ik heb toch nieuwe spullen om mee te werken.

Doen jullie weer mee met 52WTC? De uitdaging "huisdier op je kaart" waarmee we Rosina gedenken loopt nog tot vanavond 23.55 uur.
Maar uiteraard is je wekelijkse kaart ook welkom. We gaan al hard richting kerst, maar lastminute heb je soms toch nog extra kaarten nodig, dus doe gezellig mee met 52WTC!


Fijne (donder)dag!

donderdag 20 november 2025

Kerstkaart week 47/52 WTC

 Week 47 alweer. Natuurlijk ook weer een kerstkaart voor 52WTC! We vragen deze maand een kaart met een huisdier (hond, kat, hamster, cavia....), naar inspiratie van Rosina.
Ik vond twee heel oude knipvellen van Ollyfant, met (o.a.) katjes erop.
Het was even knippen, maar dan heb je ook wat 😉
rood papier, dp Action (15x30 blokje), doily van ? knipvellen van Ollyfant/Erica Pels, tekstje StudioLight Essentials Paper Elements, kerstboom stans MD LR0136, basiskaart MD LR0913

Doe je weer mee met 52WTC? Er komt altijd een DT lid bij je langs!
Je kunt nog tot volgende week donderdag, 27/11, 23.55 uur meedoen met de uitdaging van deze maand. Je kaart met een huisdier plaats je {hier}.

Bij Girlz Creative Christmas Challenge willen ze deze week een kerstboom op je kaart zien, die staat er bij mij (meermaals) op, dus ik plaats mijn kaartje daar ook.


Fijne (donder)dag!

donderdag 13 november 2025

Kerstkaart week 46/52 WTC

 Met dat zachte weer is het toch niet voor te stellen dat het over ruim een maand kerst is...maar toch doen we ook deze donderdag gewoon weer een kerstkaartje voor 52WTC!
Vanwege drukke tijden op het werk vandaag weer een kaartje dat al wat langer klaar is:
rood, kraft en wit papier, divers dp (ik denk Stampin'Up!), embossingfolder, stempel Carlijn Design

Doe je weer mee met 52WTC? Je kunt ook je inzending voor de uitdaging met een huisdier plaatsen, dat doe je {hier}. Er komt altijd een DT lid bij je langs.


Fijne (donder)dag!

donderdag 6 november 2025

Kerstkaart week 45/52 WTC

 Weer een nieuwe maand, de een-na-laatste van dit jaar alweer! Bij 52WTC vind je de winnaars van de afgelopen uitdaging èn begint weer een nieuwe uitdaging. Deze maand laten we ons, zoals de afgelopen jaar telkens, inspireren door ons overleden DT-lid Rosina. Dit jaar is de uitdaging om een kaart te maken in het thema van haar inspiratiekaart: huisdieren.
Ik had niet veel tijd om mijn kaartje te maken, allerlei drukke dingen op werk en helaas niet genoeg energie. Maar ik maakte toch iets, met een basiskaartje dat ik al eens had gesneden en gevouwen. Het plaatje lag er ook al. Foto's maken moest met lamplicht, helaas.
De dichtgevouwen kaart:
De kaart aan de ene kant:
En aan de andere kant:
Om in de stijl van Rosina te blijven maakte ik ook een bloementoef met poinsettia's.

dubbelkleurig papier, dp Action, afbeelding Yvonne Creations, tekstje achterzijde Action, met postzegelpons geponst, poinsettia's stansen van ? 

Bij Girlz Creative Christmas Challenge is het weer "alles mag", dus daar plaats ik mijn kaartje ook.


Doe je weer mee met 52WTC? Er komt altijd een DT-lid bij je kijken.
Vanaf morgenochtend 7 uur kun je je inzending voor de uitdaging plaatsen.


Fijne (donder)dag!