donderdag 26 maart 2026

Kerstkaart week 13/52 WTC

 Week 13, dus het eerste kwartaal van 2026 zit er alweer bijna op... ongelooflijk toch? Het is vandaag de laatste donderdag van maart, dus je laatste mogelijkheid om mee te doen met de lopende uitdaging bij 52WTC! Suzan en ik geven je vandaag kerstkaartinspiratie op de blog. Ik gebruikte mijn ronde mal die ik even "vergeten" was toen ik over deze uitdaging nadacht. Ik wilde een elf met veel cadeautjes als blikvanger nemen, uit een pakketje van Action. Het viel nog niet mee om bijpassend papier en kleuren te vinden, maar ik ben uiteindelijk toch wel tevreden!
(De ballen en strik in de boom zijn roze glitterpapier, het lijkt op de foto meer rood)
wit, groen, roze en roze glitter papier, dp van Action (oud A5 blokje), afbeeldingen van Action (die-cut pakketje van vorig jaar), cirkelponsje, strikje (Gummiapan?)

Bij Girlz Creative Christmas Challenge willen ze een kaart in een vorm zien, daar plaats ik dit kaartje ook.

Doe je weer mee met 52WTC? Scheelt een hoop stress in het 4e kwartaal van dit jaar... en er komt altijd een DT lid bij je kijken. Je wekelijkse kaart plaats je vandaag {hier} op de blog. Ook kun je nog tot vanavond 23.55 uur meedoen met onze lopende uitdaging "ronde kaart met veel cadeautjes", die kaart plaats je {hier).


Fijne (donder)dag!

donderdag 19 maart 2026

Kerstkaart week 12/52 WTC

 Donderdag, kerstkaartendag. Vandaag alweer een ronde kaart met veel cadeautjes voor 52WTC
Ik gebruikte weer een ronde kaart die ik heb gestanst met een stans van mijn vriendin (voordat ik bedacht dat ik de ronde vakjesmal van Marianne Design ook heb....iets met (te?) veel stansen?)
De stempel is een oudje van Boekenvoordeel, ik kleurde hem in met mijn Minabella potloden. De kleuren zijn in het echt wat anders dan op de foto.
cremekleurig papier, dp Aciton, stempel Boekenvoordeel, tekststempel StudioLight, Minabellapotloden, cirkelponsen

Op de blog laten Miranda en Nancy hun inspiratiekerstkaarten zien. Je kunt vandaag uiteraard je wekelijkse kerstkaart weer plaatsen op 52WTC. Tot 26 maart 23/55 uur kun je ook nog deelnemen aan onze uitdaging "ronde kaart met veel cadeautjes", die kaart plaats je {hier}.
Doe je gezellig mee? Er komt altijd een DT lid bij je langs.

Ik laat mijn  kaart ook meedoen bij "kleuren met potloden" waar alles mag.

* Kleuren met potloden: maart "Alles mag"

Fijne (donder)dag!

donderdag 12 maart 2026

Kerstkaart week 11/52 WTC

 Op deze 12e maart weer een verse kerstkaart voor 52WTC. Deze maand willen we graag ronde kaarten zien met veel cadeautjes, op verzoek van Marijke. Ik zocht (en vond!) tussen mijn knipvellen naar veel cadeautjes en vond een oudje van Marianne Design, ontworpen door Corrie Kuipers. Er was nog 1 complete afbeelding en wat accessoires over, die ik op een avondje allemaal uitknipte. Vervolgens maakte ik er een kaartje mee:
Is het geen leukerd, deze fleurige kerstman in zijn slee?

blauw papier, cirkelstans van vriendin, knipvel MD CO 7403, foamblokjes

Doe je weer gezellig mee met 52WTC? Vandaag kun je je wekelijkse kerstkaart op de blog tonen. Je kunt uiteraard ook nog steeds meedoen met onze lopende uitdaging "ronde kaart met veel cadeautjes", die kaart plaats je {hier}. Je maakt dan kans op een prijsje of om gastdesigner te zijn.
Er komt altijd een DT lid bij je kijken.


Fijne (donder)dag!

donderdag 5 maart 2026

Kerstkaart week 10/52 WTC

 En de nieuwe maand is weer begonnen. Bij 52WTC betekent dat vandaag de uitslag van onze uitdaging van februari, gefeliciteerd! En de start van de uitdaging van maart. Deze maand heeft Marijke gekozen voor "een ronde kaart met veel cadeautjes", dus die maakte ik. Ik gebruikte een stans van Elizabeth Craft Designs die ik eigenlijk veel te weinig gebruikt heb:
Een beetje vanuit een andere hoek bekeken:
En de "achterkant":
dubbelkleurig papier groen/rood, wit papier, dp van Flying Tiger, Elizabeth Craft Designs no 904, stempel SU "Holiday Haul" en SL-ES-stamp87

Doe je weer mee met 52WTC? Er komt altijd een DT lid bij je langs!
En vanaf morgenochtend 7 uur kun je je "ronde kaart met veel cadeautjes" plaatsen op de blog!


Fijne (donder)dag!

zaterdag 28 februari 2026

Verjaardagskaarten

 Op deze laatste dag van februari ook nog een post van mij. Ik was namelijk zo door Eri geïnspireerd met mijn kerstkaart van de 19e, dat ik ook wat verjaardagskaarten in die trant maakte:
Deze is met het negatief van de vorige:
En nog eentje met wat fellere kleuren:
Echt een leuk idee van Eri om die vormkaarten als basis voor de grote letters te gebruiken. Als het goed is zijn alle kaarten bij de jarigen terecht gekomen, dus kan ik ze hier wel tonen 😀

crème, lichtroze, donkerroze, wit, donkerbruin papier, dp van Action, basisstans Action, MD LR0160 (cupcake), Crealies "hoera", embossingmal cupcakes (zonder merk),lintjes uit voorraad (o.a. MD), eyelets

Fijne (zater)dag!

donderdag 26 februari 2026

Kerstkaart week 9/52 WTC

 Ook op deze laatste donderdag van februari een kaartje voor 52WTC. De uitdaging "tekst in de hoofdrol" loopt tot vanavond 23.55 uur en ik maakte weer een inspiratiekaartje. Van mijn kaart van 2 weken geleden had ik nog het "negatief" over en dat gebruikte ik op deze kaart, met een houten figuurtje van onze teamdag:
Het is verder een kaart zonder veel poespas, zo staat de tekst echt in de hoofdrol.

groen en rood papier, dp CartaBella "Dear Santa" en Action, snijmal Creative Craftlab Wordz XL Essentials nr.704, houten figuurtje

Doe je weer mee met 52WTC? Je wekelijkse kaart kun je {hier} plaatsen. Om deel te nemen aan onze maanduitdaging "tekst in de hoofdrol" plaats je je kaart {hier}. Er komt altijd een DT lid bij je kijken.


Fijne (donder)dag!

woensdag 25 februari 2026

Gastdesigner Kleuren met Potloden

 Na mijn lange vakantie ontdekte ik dat ik was uitgekozen om gastdesigner te zijn bij Kleuren met Potloden, heel eervol! En gelukkig kon het nog, want er was natuurlijk enige tijd voorbij gegaan. Ik kreeg een mooie digi toegstuurd: Bird Wedding van Alex Syberia Designs. Helaas is onze printer stuk, dus ik was afhankelijk van iemand anders' printer. Ik bleek m wat klein te hebben afgedrukt, maar helaas, geen keus om het opnieuw te doen, dus werden de kleine vogeltjes gewoon gekleurd en op mijn kaart gebruikt. Ik zocht dp waar iets vogel-gerelateerds in zat, het is al heel oud, geen idee van welk merk. De kleuren van mijn vogelbruidspaar stemde ik op het papier af.
De gebruikte Minabella potloden:
Ook de takjeskrans van Marianne Design vond ik wel leuk bij de vogeltjes passen, ik stanste hem 2 keer uit het kraftpapier dat in een rol inpakpapier zit, dat kwam qua kleur beter bij de rest dan mijn gewone kraftpapier.

wit, lila, paars, kraft papier, dp uit voorraad, Minabella potloden, Bird Wedding van Alex Syberia Designs, MD CR1419, hartjespons

Het was heel leuk om met de digi aan de slag te gaan, ik merk echter wel dat ik eigenlijk vaker zou moeten kleuren, oefening baart kunst tenslotte.


Fijne (woens)dag! En tot morgen bij 52WTC!

donderdag 19 februari 2026

Kerstkaart week 8/52 WTC

 Week 8 alweer, waar blijft de tijd. De carnaval alweer achter ons en nu op donderdag weer een kerstkaart voor 52WTC. We hebben nog steeds de lopende uitdaging "tekst in de hoofdrol" en ik wilde de grote letters van Crealies gebruiken. Nu vind ik het bij andere mensen altijd heel leuk als ze de letters met verschillend dp maken, en bij mezelf vind ik het dan nooit zo geslaagd. Ik ging dus op internet op zoek naar inspiratie om het met verschillend dp te doen en werd uiteindelijk voor mijn volledige kaart geïnspireerd door deze kaart van Eri {klik}. Dit werd mijn variant:
Over de witte ondergrond ben ik niet 100% tevreden, maar ik had eerst ook dp en dat vond ik te druk.

rood, kraft en wit papier, vellum, dp van SU "Candy Cane Lane" en stempel en pons "Cookie Cutter Christmas", KERST stans Crealies, stempel "fijne" van Boekenvoordeel

Doe je ook weer mee met 52WTC? Je kunt je wekelijkse kerstkaart {hier}  plaatsen. Of als je mee wilt doen aan onze maanduitdaging "tekst in de hoofdrol", dan plaats je je kaart {hier}. Er komt altijd een DT lid bij je langs.


Fijne (donder)dag!

PS Van de week kreeg ik van onze oude buurvrouw een flinke stapel post overhandigd...blijkbaar heeft nog niet iedereen ons nieuwe adres in zijn/haar bestand verwerkt. Wel een leuke verrassing, nog wat mooie kerst- en verjaardagskaarten in februari. Ik heb als het goed is alle verzenders inmiddels persoonlijk bericht 😀

donderdag 12 februari 2026

Kerstkaart week 7/52 WTC

 Ook op de 2e donderdag van februari weer een kaartje voor de 52WTC uitdaging "tekst in de hoofdrol". Met deze grote tekst kan dat bijna niet anders 😉
De foto is gemaakt bij lamplicht, dus de kleuren zijn niet helemaal top, maar goed.
Ik zette tekst op 2 manieren in de hoofdrol: door mijn grote tekst, maar ook door de letters uit dp met tekst te snijden. Ook lagen er nog houten elementjes voor de grijp van de vorige uitdaging, die kwamen nu weer mooi van pas.

groen, rood en bordeaux-rood papier, dp CartaBella "Dear Santa", snijmal Creative Craftlab Wordz XL Essentials nr.704, houten elementjes uit voorraad

Doe je weer mee met 52WTC? Je wekelijkse kerstkaart of je inzending voor onze uitdaging zijn van harte welkom! Er komt altijd een DT-lid bij je langs.


Fijne (donder)dag!

PS Wij hebben een heerlijke tijd gehad op Java bij de familie. Het reizen is me niet mee gevallen, maar het daar zijn was top. Zo leuk om de kleinkinderen weer eens wat intensiever mee te maken en ook hun school en sportplekken te zien. Fanatiek ganzenborden 's avonds. We hebben ook een klein deel van het mooie eiland Java gezien, prachtig groen, her en der nog overblijfselen uit de tijd dat Nederland er de baas speelde. Heel warm, dat wel, dus rustig aan...maar genieten! Terug in Nederland was (en is) het behoorlijk wennen aan de kou 😊

donderdag 5 februari 2026

Kerstkaart week 6/52 WTC

 Een nieuwe maand, een nieuwe uitdaging bij 52WTC! Op ons blog vind je vandaag de uitslag van de uitdaging "houten element op je kaart". En zoals gezegd, de nieuwe uitdaging: "tekst in de hoofdrol", bedacht door Miranda. Ik vond al scrollend een leuke kaart op Pinterest en gaf er mijn eigen draai aan.
Bij de bovenste "ho" kun je zien dat ik de sneeuwkristallen in wit en vellum heb gemaakt en opgeplakt, het vellum zit alleen in het midden vast en komt een beetje omhoog, wat een leuk effect geeft (vind ik).

wit, crème, rood en groen papier, vellum, dp "Dear Santa" van CartaBella, stansje "ho" van ?, stansje sneeuwkristal van StudioLight, pons etiket Stampin'Up, rhinestones uit voorraad

Als het goed is zijn wij weer op Nederlandse bodem, maar deze kaart zette ik wel alvast klaar en of het al lukt om te reageren durf ik nog niet te beloven.
Maar er komt altijd een van mijn collega DT-leden bij je langs, als je je kaart plaatst op 52WTC.
Vanaf morgenochtend 7 uur kun je je inzending voor onze nieuwe uitdaging plaatsen.

Winnaars van de uitdaging van januari: gefeliciteerd!


Fijne (donder)dag!

donderdag 29 januari 2026

Kerstkaart week 5/52 WTC

 Week 5 bij 52WTC, al bijna 1/10 van de weken van het jaar zit er op, in elk geval bijna de eerste maand. Wij zitten nog steeds in de warmte, dus ik zette dit kaartje klaar. Het is weer een kaart voor de maanduitdaging "houten element op je kaart".
wit en rood papier, dp uit Actionblokken, MD LR0877 (losgeknipt), houten elementen uit voorraad en meisje gekregen op de teamdag van 52WTC, lint uit voorraad

Doe je weer mee met 52WTC? Er komt altijd een DT-lid bij je langs. Tot vanavond 23.55 uur kun je ook je inzending voor de maanduitdaging nog plaatsen, {hier}.


Fijne (donder)dag!

donderdag 22 januari 2026

Kerstkaart week 4/52 WTC

 Deze kaart heb ik klaargezet voor 52WTC, aangezien wij momenteel op familiebezoek zijn. Ik maakte weer een kaartje voor de uitdaging "houten element op je kaart" van deze maand bij 52WTC.
Het idee had ik al, ik voerde het uit tijdens de eerste kletseldate van 2026, die weer gezellig en ook best productief was!
wit, rood, groen en rood glitter papier, dp van Action uit een blok, stansjes Marianne Design LR0877 en takje, houten figuurtjes uit voorraad (wie wat bewaart heeft wat), gouden draad uit voorraad

Doe je weer mee met 52WTC? Er komt altijd een DT lid bij je langs (ik denk niet dat het mij dit keer lukt, maar wie weet). Je inzending voor onze maanduitdaging "houten element op je kaart"  kun je {hier} plaatsen. Je maakt kans op een leuk prijsje!


Fijne (donder)dag!

donderdag 15 januari 2026

Kerstkaart week 3/52 WTC

 Als jullie dit lezen heb ik de verre vliegreis hopelijk een beetje redelijk doorstaan en zit ik te relaxen aan de rand van het zwembad😉Morgen is het hier een Islamitische feestdag (hemelvaart van de profeet) en zijn de kleinkinderen dus een lang weekend vrij. Dat is wel gezellig, kunnen we met elkaar op stap.
Vandaag inspiratiekaartjes van Merit en Annemarie en mijzelf op het 52WTC-blog.
Ik maakte deze kaart voor 52WTC dus in het vooruit, naar de uitdaging van Nancy: gebruik een houten element op je kaartje. Dit keer koos ik voor een (ondeugend) engeltje:
Ik maakte weer een bijpassende envelop en ik heb me vorogenomen dat dit jaar iedere keer te doen, dat scheelt bij het schrijven in december en ziet er meteen zoveel leuker uit:
wit papier, dp Action "a candy cane christmas to you", Love from Lizzie peel offs, houten engeltje zat aan een cadeautje, extra lintje toegevoegd, stempels envelop Action en CraftEmotions

Doe je weer mee met 52WTC? Er komt altijd een DT lid bij je langs. Ik durf niet te beloven dat ik op korte termijn in je reacties verschijn, vanwege tijdsverschil en andere bezigheden, maar mijn collega DT-leden komen zeker!
Je kunt ook nog deelnemen aan de uitdaging "houten element", dit kan tot 29 januari 23.55 uur.


Fijne (donder)dag!

PS beter laat dan nooit: dank voor alle kerst- en verjaardagskaarten die ik mocht ontvangen. Ik ben op een bepaald moment de draad kwijt geraakt wie ik al bedankt had en wie niet. Ik kreeg kaarten van mijn DT collega's en GerJanne, Anita van D., Emily, Sarah, Diny, Nelleke, Lisanne, Karien, Marian, Eri en Trudy. Dank, dank, dank!
Hopelijk zijn er dit jaar geen kaarten ergens in een postsorteercentrum of elders blijven hangen 😐

donderdag 8 januari 2026

Kerstkaart week 2/52 WTC

 De eerste week van 2026 zit er alweer op en wat voor week.... Het was echt weer om te knutselen voor 52WTC zullen we maar zeggen. Die sneeuw kwam ofwel net te laat (geen witte kerst) ofwel net te vroeg (volgende week gaan wij naar de tropen op familiebezoek)...maar goed, we hebben het er mee te doen.
Ik maakte tijdens een cocoon-dagje een kaartje, geïnspireerd door mijn kaartje van vorige week. Toen dat klaar was bedacht ik namelijk 2 dingen: het leek me logischer om het jaartal onderop te zetten èn 1 van de adventsopdrachten uit de kalender die mijn zus maakte was om op 3 manieren lint te gebruiken en op mijn vorige kaart had ik op 2 manieren lint gebruikt (gevlochten door de gaatjes en een strikje). Dus dat ging ik op mijn volgende kaart allemaal anders doen 😀
rood papier, dp Marjolein Zweed en blokje van "Made by Me", StudioLight Essentials stencil SL252, stansje met kartelrandje en stiksteek van ?, stempel postbode BoekenVoordeel, gekleurd met Minabella potloden, tekststempels StudioLight SL-ES-STAMP87,houten cijfers Action, lintjes en bakerstwine uit voorraad

De opdracht uit de adventskalender, het is pas de 3e die ik gemaakt heb.
Doen jullie ook mee met 52WTC? Je kunt je wekelijkse kaart {hier} plaatsen.
Als je mee wilt doen met onze uitdaging van deze maand "houten element op je kaart", dan plaats je je kaart {hier}.

Ik laat mijn kaartje ook weer meedoen bij Girlz Creative Christmas Challenge, waar deze week "alles mag", en bij Crealadies "nieuw begin".

* Crealadies #1: nieuw begin

Fijne (donder)dag!

donderdag 1 januari 2026

Kerstkaart week 1/52 WTC

 En zo beginnen we weer van voor af aan, bij week 1. Op 1 januari nog maar liefst. Iedereen de beste wensen voor dit nieuwe jaar dat voor ons ligt, dat het een vredevol 2026 mag worden, met goede gezondheid voor iedereen en veel creatieve ideeën en momenten. 
Vorige week, op eerste kerstdag veel trouwe deelnemers aan 52WTC, ben benieuwd of het op 1 januari ook zo is. Ik was 5 dagen vrij na mijn kerstviering en dat was heel fijn, want ik was echt even in de lappenmand. Snip- en snipverkouden. Maar gelukkig op tijd weer beter om deze week dinsdag en woensdag te werken😉 En nu alweer lekker 5 dagen vrij, hopelijk dit keer wat fitter.
We starten met het nieuwe jaar en een nieuwe uitdaging bij 52 WTC. Nancy mocht kiezen en wil graag hout op je kerstkaart zien, geen motiefje in het papier, maar een houten tekst, of een houten kerstbal of een houten figuurtje. Ik koos voor een houten jaartal:

wit en blauw papier, ticketstans SL-ES-CD35, dp Marjolein Zweed en blokje van "Made by Me", MD LR0275, stempel postbode BoekenVoordeel, gekleurd met Minabella potloden, tekststempels StudioLight SL-ES-STAMP87,houten cijfers Action, lintje uit voorraad,

Aan het jaartal kun je wel zien dat dit echt het eerste kaartje voor het komende jaar is 😁 Ik maakte het voor de uitdagingen van Girlz Creative Christmas Challenge (kerstpost), kleuren met potloden (Alles mag) en Crealadies (nieuw begin).

Doe je vandaag/dit jaar ook weer mee met 52WTC. De DT-leden blijven langskomen als je je kaart plaatst. 
Deelnemen aan onze eerste uitdaging van 2026 kan vanaf morgenochtend 7 uur, tot uiterlijk 29 januari 23.55 uur.

* Kleuren met potloden: "Alles mag"
* Crealadies #1: nieuw begin (gelukkig nieuwjaar, eerste kaart voor kerst 2026)

Fijne (Nieuwjaars)dag!