Deze week wordt er hier in huis geklust aan de badkamer, waardoor ik niet in mijn hobbykamer kan. Daarom voor 52WTC een kaartje dat al klaar was:
En in alle hectiek was ik ook nog vergeten hem klaar te zetten... maar net op tijd aan gedacht!
De gebruikte materialen zijn van Marjolein Zweed en de Adventskalender van Marianne Design van een paar jaar terug.
Dit jaar heeft mijn zus voor mij een creatieve adventskalender bedacht, niet met spullen, want ze vindt dat ik die genoeg heb (hoe komt ze daar nou bij? 😉) maar met opdrachtjes om te doen. Ik ben heel erg benieuwd wat ze allemaal verzonnen heeft. Ze is zelf wel heel creatief qua ideeën, maar absoluut geen handwerker of kaartenmaker, helaas. Jullie gaan er nog van horen! Ik moest van haar wel de pakketjes van Colien en GerJanne die ik de afgelopen maanden won laten liggen tot de Advent, dus ik heb toch nieuwe spullen om mee te werken.
Doen jullie weer mee met 52WTC? De uitdaging "huisdier op je kaart" waarmee we Rosina gedenken loopt nog tot vanavond 23.55 uur.
Maar uiteraard is je wekelijkse kaart ook welkom. We gaan al hard richting kerst, maar lastminute heb je soms toch nog extra kaarten nodig, dus doe gezellig mee met 52WTC!
* 52WTC
Fijne (donder)dag!

16 opmerkingen:
Erg leuk kaartje, Jantine.
En succes met de verbouwing!
wat een mooi kaartje met het leuke papier en wat een leukerd kijkt er naar buiten door de cirkel haha
spannend hoor de opdrachten in de advent kalender
groetjes Ellen
Wat een super leuke en grappige kaart!
Groetjes Trudy
Een leuk kaartje met dat leuke rendier en zijn rode neus! Ben ook Benieuwd naar je opdrachten die je gaat doen! Wel laten zien hoor! Groetjes Marijke
Vrolijke kaart! Succes met de badkamerwerkzaamheden en heel spannend wat je zus heeft bedacht!
XxIrene
Een heel leuke kerstkaart.
Wat een leuk idee van je zus, ik ben benieuwd wat ze bedacht heeft.
Succes met de werkzaamheden.
Succes met de verbouwing Jantine!
Je kaartje is weer een mooie!
Groetjes Diny
Een leuke kaart met die schattige rendiertje Jantine. Die zus van jou laat je wel in spanning zitten;-)
Groetjes, Eri
Gelukkig had je deze kerstkaart nog liggen Jantine, het is een plaatje. Wat een leuk kdee van je zus, ik ben benieuwd.
Veel plezier zaterdag.
Lieve groetjes Miranda
Heel leuk deze kaart !!!
Wat een grappige kaart heb je gemaakt.
Spannend wat de opdrachten gaan worden, wel heel erg origineel.
Fijne avond,
Hetty
Weer een mooi kaartje van jou, succes met de verbouwing van de badkamer.
Ben benieuwd wat je zus voor opdrachten heeft bedacht, wel een leuk idee van haar
Groetjes Rina
Mooi kerstkaartje Jantine!
Groetjes Suzan
schattig kaartje... en wat een leuke idee om een adventskalender te gevn met opdrachten... ben benieuwd.
Liefs Annemarie enMerit
Wat heb je mooie papiertjes gebruikt en een schattig hondje op deze superleuke kaart. Ben benieuwd naar de opdrachten in de adventskalender,
groetjes,
Ansx
Een heel mooi kaartje en hele leuke papiertjes gebruikt die mooi bij elkaar passen.
Groetjes, laurette
Een reactie posten