Vandaag een eenvoudig kaartje voor 52WTC, gemaakt na een gezellige kletseldate maandagmiddag, met een restje papier dat ik meenam. Het papier is zo mooi, dat het verder niet heel veel nodig heeft, vind ik.
Er staat helaas geen paddenstoel op, dat is wel jammer.
wit en lichtblauw papier, dp StudioLight, gesneden en geëmbost met MD LR0553, stempel "Fijne Feestdagen" Carlijn Design, rhinestones uit voorraad
Doe je mee met 52WTC? Er komt altijd een DT-lid bij je kijken. En je kunt nog meedoen met de lopende uitdaging "paddenstoel op je kaart". Die kaart plaats je {hier}, om kans te maken op een prijsje of gastdesignerschap.
Ik laat mijn kaart meedoen bij Girlz Creative Christmas Challenge, waar ze parels of rhinestones vragen.
* 52WTC
* GCCC #172 : parels of rhinestones
Bij Kleuren met potloden ben ik random winnaar geworden, heel leuk. Dat nodigt uit tot vaker kleuren😁
Fijne (donder)dag!

wat een mooi kaartje met het schattige plaatje
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Wauw wat een mooi kaartje.
BeantwoordenVerwijderenEen prachtige kaart met deze mooie afbeelding Jantine.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat een prachtige kaart en idd meer heeft deze kaart niet nodig!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Schitterende kaart met dit mooie plaatje heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Joke