De nieuwe maand is weer begonnen, dat betekent dat het tijd is voor de uitslag van de uitdaging van mei en voor een nieuwe uitdaging. De top 3 vind je vandaag op 52WTC, waar ook de inspiratiekaarten voor de uitdaging van juni staan. De uitdaging, deze maand bedacht door Annemarie en Merit, is "kersthuisje, kerststraatje of kerstdorpje". Dus maakte ik een kaart met een kersthuisje, met een kleine knipoog naar de uitdaging van vorige maand:
wit papier, dp van Action en American Crafts "Cozy & Bright", plaatje van internet, tekst CreaLies
En bij Girlz Creative Christmas Challenge mag deze week weer alles, dus daar doen we ook vrolijk mee. Ik stond er weer in de top 3, leuk!
Ik vond best lastig wat nu een kersthuisje of kerstdorpje is. Ik heb best veel (oude) knipvellen, met huisjes en dorpjes, maar dat is vaak winters, maar niet per se kerstig. Dus ik zocht (en vond) een plaatje op internet voor deze kaart. Maar ik weet natuurlijk niet hoe streng Annemarie en Merit zijn.
Doe je weer gezellig mee met 52WTC? Er komt altijd een DT lid bij je langs.
Vanaf morgenochtend 7 uur kun je je inzending voor de uitdaging van deze maand plaatsen op 52WTC.
* 52WTC
* Cheerful Sketches: juni 2026
* GCCC #179: alles mag
Fijne (donder)dag!

13 opmerkingen:
Leuk kleurrijk dorpje grt caroline
Gezellig kaartje alles mooi gecombineerd jantine.
leuke kaart, leuke kleurtjes,
grtjs, martina
wat een mooi kaartje met het leuke papier en het leuke plaatje
gefeliciteerd met je topper bij Xmas, ik sta ook daar in de top 3 gezellig hè zo samen haha
groetjes Ellen
Prachtige kaart Jantine, leuk gevonden dit plaatje, groetjes Femmy
Superleuke kerstkaart Jantine , proficiat met je toppertjes
Groetjes Epie....
Je hebt een prachtige kaart gemaakt met dit huisje in kerstsfeer en de vrolijke papiertjes.
Groetjes, Eri
Dit winkeltje is in ieder geval erg kerstig.
En ik denk dat als je een Kerstkaart maakt, met Kerst dp enzo, dat het huisje wat erop staat al gauw kerstig genoeg is.
Leuk voorbeeld.
Hey Jantine,
Gezellige winterkaart heb je gemaakt en ze is zeker kerstig genoeg hoor!
Liefs,
Nancy
Je kaart wordt vast goedgekeurd! Hij is erg mooi met dit mooie plaatje!
groetjes van Ank
Ik vind het een erg leuke kaart hoor die je gemaakt hebt voor de nieuwe challenge.
Groetjes van Marian.
Wat een mooie kerstkaart heb je gemaakt voor de nieuwe challenge, heel leuk plaatje en mooie papiertjes gebruikt,
groetjes,
Ansx
Nou deze kerstkaart is een plaatje met een hele gezellige afbeelding Jantine. Ik denk niet dat Annemarie en Merit erg streng zijn en dat winters ook goed is .
Lieve groetjes Miranda
Een reactie posten